Aantrekkelijk korting op een zorgverzekering van De Friesland Zorgverzekeraar!
PluZ heeft gekozen voor de collectieve zorgverzekering van De Friesland. Dat is goed nieuws voor uw portemonnee! Want hierdoor profiteert u direct van een flinke korting op uw zorgvezekering. Het is ook goed nieuws voor uw gezondheid. De Friesland zorgt er namelijk voor dat de zorg - ook bij u in de buurt - betaalbaar, bereikbaar én van de beste kwaliteit blijft.
Daarom De Friesland
- Al jaren op rij beoordeeld als één van de beste zorgverzekeraars van
Nederland
- Mogelijkheid om verplicht eigen risico gespreid te betalen
- Extra premiekorting bij hoger vrijwillig eigen risico
- Sneller de beste zorg met persoonlijke wachtlijstbemiddeling
- Zorg & Voordeel met aantrekkelijke klantvoordelen voor het hele gezin
Overstappen naar De Friesland? Juist nú!
Dit jaar heeft de regering strenge bezuinigingen op de zorg aangekondigd. Met als gevolg hogere premies, minder vergoedingen in het basispakket en een hoger verplicht eigen risico. Door de premiekorting op de zorgverzekeringen van De Friesland bent u als pluZ-lid tóch compleet en voordelig verzekerd van goede zorg.
Voordelen voor pluZ-leden
- 6% korting op alle zorg- en tandverzekeringen van De Friesland en zelfs
10% korting op de Aanvullende Verzekering 55 Plus
- 10% korting op de doorlopende reis- en annuleringsverzekering van
De Friesland
- Geen medische selectie, gegarandeerde acceptatie
- Deze voordelen gelden niet alleen voor u, maar ook voor uw
gezinsleden
- Speciale korting voor pluZ leden*
| Premie per maand 2012 | Zonder korting | Kortingspercentage | Premie voor PluZ leden | PluZ korting per maand |
| Basisverzekering | € 106,90 | 6% | € 100.49 | € 6.41 |
| AV Budget | € 5,95 | 6% | € 5.59 | € 0.36 |
| AV Standaard | € 12,95 | 6% | € 12.17 | € 0.78 |
| AV Extra | € 17.95 | 6% | € 16,87 | € 1.08 |
| AV Optimaal | € 32,25 | 6% | € 30,31 | € 1,94 |
| AV Excellent | € 88,50 | 6% | € 83,19 | € 5,31 |
| AV 55+ | € 43,75 | 10% | € 39.37 | € 4.38 |
* De korting geldt alleen als u een individuele zorgverzekering heeft en dus niet reeds via een collectief verzekerd bent.
* De korting geldt voor ieder inwonend lid van het gezin én uitwonende kinderen tot 27 jaar.
PluZ is niet verantwoordelijk voor eventuele zet- of drukfouten.
Voor de meest uitgebreide Aanvullende Verzekering Tand is sprake van een medische selectie.
Indien u ervoor kiest om de jaarpremie in één keer te betalen, ontvangt u 2% extra korting over uw premie.
Bereken uw voordeel
Ontdek uw persoonlijke (premie)voordelen en vraag een vrijblijvende offerte aan via www.defriesland.nl Hier kunt u ook direct overstappen. Houd u daarvoor uw collectiviteitsnummer 333800 bij de hand.
Uw overstap is zó geregeld
De Friesland helpt u graag met uw overstap. Hebt u vragen? Bel gerust met de afdeling Klantcontacten (058) 291 31 31. Bent u al wel verzekerd bij De Friesland maar profiteert u nog niet van de voordelen van de collectieve zorgverzekering? Met één telefoontje is het geregeld: u kunt meteen overstappen.
Bent u nog geen lid van pluZ?
Word dan snel lid! Het lidmaatschap kost in 2012 € 18,00 en slechts
€ 16,00 bij automatische incasso.U hoeft per gezin maar één lidmaatschap af te sluiten. Klik hier om gelijk lid te worden.











